TurnXTM Hb ve ticari seri modellerimiz için geliştirdiğimiz çevirme sistemidir. 4800 yumurtaya kadar değişen çevirme mekanizmaları sadece 12W gibi çok düşük bir enerji tüketimine sahiptir.

Diğer çevirme sistemlerden farklı olarak tamamen modüler yapıda üretilir. Mekanik kollar, zincirler , durdurma switcleri gibi havalandırmayı ve temizliği engelleyici ara elamanların tamamı ortadan kaldırılmıştır. Özel motor sürücü adaptör ile sunulan sistemler bakım gerektirmez ve sahada kolayca takılıp çıkarılabilir. TurnX taşıyıcı aksamlarının tamamı krom-çelik SS304 malzeme kalitesi ile sunulur. Tüm lineer hareket motorları IPX6 koruma sınıfında üretilir, toz ve nem ortamından etkilenmez.

TurnX raf dizaynı dünyda bir ilktir. Tamamı kavisli yapıda plastik kalıp teknolojisi ile üretilir. Bu mekanik vibrasyonu azaltarak yumurtaların maruz kaldığı mekanik stresi  düşürür. TurnX sistemler için ürettiğimiz motor  sürücülerimiz yumuşak başlangıç ve sonlandırma sağlayarak mekanik stresin daha da azaltılmasına yardımcı olur.