Cimuka‘ nın hedefi kuluçkacılık ve kanatlı yetiştiriciliği alanında ürettiği ürünler ve verdiği hizmetlerle müşterilerini en yüksek verimliliğe ulaştırmaktır.

” Sektöründe lider. “
Cimuka Kuluçka Makinaları sağladıkları yüksek performans ve civciv kalitesi ile sektör lideri konumundadır. Bizi lider yapan ürün ve hizmet kalitemizle müşterilerimize verdiğimiz değerdir. Çimuka faaliyetlerini dürüst şekilde ve müşterilerine karşı saygılı olarak yürütmekten kaynaklanan bir itibara sahiptir. Bu itibar bizim için ürün ve hizmet kalitemiz ve markamızın varlığı kadar değerlidir.

” 1981’den bugüne çeyrek asırlık büyüyen deneyim. “
1981 den bugüne çeyrek asırlık kuluçkacılık ve yetiştiricilik tecrübemizle hayvancılık yatırımlarının bilgi, deneyim ve kalite ile değer kazandığını biliyoruz. Kanatlı yetiştiriciliği; civciv büyütme, damızlık yönetimi, kuluçkacılık ve gıda üretimini içine alan birbirine sıkı sıkıya bağlı halkalardan oluşur. Cimuka bu halkalarının tümünde gösterdiği faaliyetlerle sektörün en deneyimli firmasıdır. Türkiye’nin her bölgesinde ve birçok ülkede kurduğumuz yetiştiricilik ve kuluçka sistemleri sektör tecrübemizin ve ürün verimliliğimizin göstergesidir. Veteriner, zooteknist, akademisyen ve mühendis kadromuz konusunda uzmandır. Kalite anlayışımız ve teknoloji takipçiliğimizle her geçen gün müşterimize daha iyi hizmet veriyoruz.

” Geniş Ürün Yelpazesi. “
Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak üzere her zaman daha güvenli, kullanımı kolay, verimli sistem ve ekipmanlar için araştırma ve geliştirme faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Geniş ürün yelpazemizle tavuk, hindi, bıldırcın, keklik, sülün, ördek, kaz, devekuşu ve özel tür kanatlılar için yetiştiricilik çözümleri üretiyoruz.

• Kuluçka Makineleri
• Kuluçkahane Ekipmanları
• Kafes Sistemleri
• Kesim-Yolum Ekipmanları

” Müşteri hedeflerine odaklı ürün ve hizmet anlayışı. “
Cimuka, fiyat ve kalite açısından sürekli olarak artı değer yaratmakta, müşterilerinin hedeflerine uygun kaliteli ürün ve hizmeti eksiksiz şekilde ve tam zamanında sunmaktadır.

Hobi amaçlı yetiştiricilere Prodi markası altında kullanımı kolay, üstün performans özelliklerine sahip güvenli ve uzun ömürlü ekipmanlar sunuyoruz. Uzman kadromuzla, kuluçkacılık ve yetiştiricilik deneyimimizle müşterilerimizin her zaman yanındayız.

Ticari amaçlı üretim düşünen tüm müşterilerimize kuluçkahane ve çiftlik planlamasından satış sonrası eğitim ve danışmanlığa kadar büyük bir iş ortaklığı sunuyoruz.

İstanbul ve Ankara Merkez ofislerimiz ile müşterilerimize her zaman daha yakın olmayı amaçlıyoruz.