ComfortplastTM Kafes Sistemleri 30 yıllık kafes üretim tecrübemiz, dünyadaki bilimsel gelişmeler ve yetiştirici talepleri doğrultusunda dizayn edilmiştir. Patentli tasarıma sahip modeller dünyada bir ilktir. Tamamı gübre dayanımı yüksek plastikten , 200 ün üzerinde kalıp ile enjeksiyon, çekme ve vakumlama teknolojileri kullanılarak orijinal ve %100 geri dönüşümlü hammaddelerle yapılmaktadır.

Tüm parçalar demonte yapıda, kolayca monte edilebilir özellikte, sağlam, kullanışlı, uzun ömürlü ve dekoratiftir. Kafes anlayışını tamamen değiştiren patentli tasarımlarımız 9 ayrı model grubunda değişik kanatlı türlerinin farklı dönemlerdeki ihtiyaçlarına yönelik yetiştiricilik çözümleri sunar. 2011 de ilk olarak bıldırcın yumurta kafesleri ile başladığımız modeller 50 nin üzerinde ülkede müşterilerimizle buluşuyouz.

Modellerin tamamı modüler yapıda paketlenir ve çok küçük hacimlerde flat-pack şekilde düşük kargo ücretleri ile kargolanırlar.

Her geçen sene farklı model ve geliştirilmiş özelliklerle müşterilerimizin yetiştirik ihtiyaçlarına pratik, etkili ve hijyenik çözümler üretiyoruz.